Jaki salon łazienek Bydgoszcz wybrać?

Wybór odpowiedniego salonu łazienkowego nie jest łatwy. Na terenie Bydgoszczy prosperuje kilkanaście salonów, które działają od wielu lat. Wiek tak naprawdę nie ma znaczenie. W dzisiejszych czasach najważniejsze są atrakcyjne ceny, kompleksowość oraz podejście do klienta.

Jak to w życiu wszystkiego mieć nie można, jednak są salony łazienkowe na terenie Bydgoszczy, które starają się o każdego klienta. Nasza analizę zaczęliśmy od sprawdzenia opinii na portalach społecznościowych oraz opinii jakie można znaleźć bezpośrednio w wizytówce google.

Tutaj bez dwóch zdań liderem jest firma ENANO, której właścicielem jest Piotr Nanowski. Dziesiątki zadowolonych klientów i tylko kilka negatywnych jednak dwuznacznych negatywów. Warto dodać, że każda z negatywnych opinii otrzymała odpowiedź bezpośrednio od właściciela, co oceniamy na duży plus.

salon łazienek Bydgoszcz

Salon łazienek Bydgoszcz Enano – liderem?

Okazuje się, że firma ENANO to nie tylko lider, jeśli chodzi o opinie klientów! Postanowiliśmy sprawdzić ceny i okazuje się, że salon łazienek ENANO z Bydgoszczy może konkurować z dużymi sklepami internetowymi. Okazuje się, że powiedzenie duży może więcej to słowa bez pokrycia. Kolejnym aspektem jaki sprawdziliśmy to ekspozycja jaką posiada ten salon łazienkowy. Bardzo duży wybór kabin prysznicowych, baterii i wanien tak można w dużym skrócie opisać ich ekspozycję – jest w czym wybierać.

Darmowy projekt łazienki tylko w ENANO

To nie koniec miłych niespodzianek jakie zafundował nam Bydgoski salon łazienkowy ENANO.  Na miejscu, obsługę stanowią 2 młode i bardzo ambitne projektantki plus właściciel Piotr. Okazuje się, że dla swoich klientów ENANO przygotowało bardzo ciekawą ofertę. Kupując całe wyposażenie do remontu łazienki otrzymujesz projekt łazienki GRATIS!

Można zadać sobie pytanie jak projekt warty tysiące może być gratis? Otóż sklep zarabia na sprzedaży wyposażenie, projektowanie to zupełnie inna działka i w przypadku firmy Enano ukłon w stronę klienta. Warto odwiedzić ich stronę i sprawdzić przykładowe realizacji jakie zaaranżowały projektantki z tego salonu.