Sprawdzamy jakość misek WC z serii Roca Nexo Rimless!

Kolekcja Roca Nexo Rimless to seria bezkołnierzowych misek WC. To niezwykle wydajne i higieniczne rozwiązanie dla każdej łazienki. Nowoczesny wygląd Roca Nexo idealnie odnajdzie się w każdym wnętrzu, dodając mu ciekawego charakteru.

Kolekcja Roca Nexo

Każda ceramiczna miska WC Roca jest wykonana ze szlachetnego materiału. To biodegradowalny i ekologiczny surowiec, który jest stosowany od wieków. Dzięki temu nie absorbuje wody, a jego porowatość wynosi tyle, co nic. Miska Roca Nexo nie posiada otworów, co ułatwia jej czyszczenie. Ponadto nie gromadzi się w nich bud ani wilgoć.

miski Wc Roca

To wysokiej jakości produkty, które zachowują swoje właściwości przez wiele długich lat. Warstwa wierzchnia WC Nexo Roca, to szkliwo, które nadaje blasku i świeżości. Miska Nexo posiada warstwę ochronną, której niestraszne są żadne detergenty oraz szorstkie szmatki czy szczotki.

Przewaga ceramiki bezkołnierzowej Rimless

Coraz częściej wybieranym rozwiązaniem do nowocześnie urządzanych łazienek jest ceramika bezkołnierzowa. Zjednuje ona wielu zwolenników, a wybór kształtów i wzorów jest naprawdę duży. Każdy znajdzie coś dla siebie. Świetną propozycją, która jest godna uwagi jest zestaw podtynkowy WC Nexo Roca z systemem Rimless.

Miska Roca Nexo Rimless Maxi Clean to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla każdej łazienki. Toalety z tej kolekcji są na tyle ekologiczne, że zużywają prawie cztery litry wody mniej do spłukiwania, niż pozostałe produkty dostępne na rynku. Dzięki temu, że woda jest rozprowadzana wzdłuż całego obwodu wewnątrz, zużycie wody nie jest wysokie. Po wykonaniu obiegu woda spada w dół. Ponadto to rozwiązanie, które ułatwia utrzymanie czystości. Od teraz utrzymanie higieny będzie o wiele prostsze, a zapewni to Roca Nexo Rimless z deską.

Dlaczego warto kupić miskę Roca Nexo Rimless

Chcesz mieć higienicznie czystą łazienkę? Denerwuje Cię osad, który jest widoczny w tradycyjnej muszli klozetowej? Chciałabyś mieć łazienkę wpisującą się w kanony dwudziestego pierwszego wieku? Jeśli którakolwiek odpowiedź na powyższe pytania brzmiała tak, to wiedz, że Roca Nexo miska jest odpowiednią dla Twojej łazienki.

Ogromną jej zaletą jest system Clean Rim zapewniający estetykę i efektywne spłukiwanie. Kołnierz otwarty zapewnia optymalne dbanie o środowisko, co ma związek z oszczędnością wody. Miska WC Nexo to miska o nowoczesnej stylistyce, a hasło Roca Nexo opinie jest najczęściej wyszukiwaną frazą na temat ceramiki w Polsce, co świadczy o popularności misek WC pochodzących od tego producenta.

Wśród wszystkich licznie kupujących osób, nie trafiła się żadna, która wyraziłaby się źle na temat miski WC Roca Nexo Rimless. To rozwiązanie idealne dla każdej łazienki i ciężko znaleźć użytkownika, który nie byłby zadowolony z dokonanego zakupu. To świadectwo popularności misek Roca oraz dowód na ich wysoką jakość wykonania.