Wyjątkowe meble łazienkowe – Comad

Meble łazienkowe są nieodzownym elementem wyposażenia. To one odpowiedzialne są za uporządkowanie przestrzeni. Dzięki nim w łazience może panować ład i porządek i z całą pewnością to właśnie one mają wpływ na estetykę i ostateczny styl i charakter wnętrza.

Rynek przepełniony jest meblami od różnych producentów. Przyznać należy jednak, że większość z nich jest do siebie podobna. Proste bryły, wykończone na wysoki połysk, w zazwyczaj jasnych wariantach kolorystycznych. Jest jednak producent, który odróżnia się ciekawym wzornictwem mebli! Jest nim marka Comad.

aranżacja mebli łazienkowych

Comad jest producentem mebli z wieloletnim doświadczeniem. Jest to nasza, rodzima, polska marka, która cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. W ofercie tego producenta znaleźć można meble, które będą nadawały się do wielu aranżacji. Będą idealnym dopełnieniem łazienek klasycznych, rustykalnych, romantycznych, retro czy ultranowoczesnych.

Polecany sklep z mablami łazienkowymi – https://www.lazienkiabc.pl/Meble-lazienkowe-c5

 

Najczęściej wybierane kolekcje mebli

Polacy od kilku sezonów bardzo chętnie wybierają meble z drewnopodobnymi dekorami. Nie ma się czemu dziwić, bo to właśnie one będą pasowały do wielu współczesnych aranżacji. Drewno jest ciepło w odbiorze, dlatego tak chętnie odnajduje się w surowych, minimalistycznych aranżacjach, gdzie jest pewnego rodzaju przeciwwagą i przełamuje surowość. Tego typu meble mogą znaleźć się także w łazienkach utrzymanych w stylu skandynawskim, jak i typowo klasycznych. Praktycznie wszystkie modele mebli Comad, wyposażone są w system cichego domykania – Soft Close. To dzięki niemu użytkowanie szafek jest bezproblemowe. Można dyskretnie korzystać z mebli, bez zbędnego trzaskania. Ma to wpływ nie tylko jednak na komfort użytkowania, ale także i trwałość mebli. Co ważne – meble są zabezpieczone przed działaniem wilgoci. To dzięki temu sprawdzają się w warunkach, jakie panują w łazience. Do kolekcji cieszących się największym zainteresowaniem należy zaliczyć:

  • Comad CLASSIC OAK – meble dostępne są między innymi w kolorze: dąb country. Ze względu na ciekawy design będą pasowały do wnętrz klasycznych a także i takich retro. Meble prezentują się wyjątkowo. Z całą pewnością będą elementami, które z całą pewnością będą na siebie zwracały uwagę po wejściu do łazienki.
  • Comad BALI – ta seria cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem. Meble z jednej strony są nowoczesne, z drugiej drewniane elementy sprawiają, że cała bryła wygląda bardziej subtelnie i delikatniej. Meble posiadają system cichego domyku. Sprzedawane są do samodzielnego montażu, dzięki temu transport ich jest dużo tańszy.
  • Comad GALAXY Grafit – Bryła mebli jest typowo nowoczesna. Grafitowy kolor został przełamany drewnianym dekorem górnej szuflady. Całość prezentuje się oryginalnie. Z całą pewnością nie jest to rozwiązanie sztampowe. Wybierając tą kolekcję będziemy mieli meble, które są niepowtarzalne!
  • Comad ATELIER – meble z tej kolekcji są odpowiedzią na modę na wnętrza loft czy industrialne. Szafki i słupki z tej linii są białe, jednak ich boki i wypełnienie imitują surowy beton.