Łazienka z czarnymi akcentami – jak ją zaaranżować?

czarna wanna

Style jakie są chętnie stosowane w łazienkowych przestrzeniach zmieniają się. Na przestrzeni lat widać to doskonale. Kiedyś łazienka była tylko biała, kilka lat temu modny był  wszechobecny styl skandynawski, który charakteryzował się dużą ilością bieli, a także wykorzystaniem w aranżacjach drewna.

Dziś możemy zauważyć, że powoli także i on jest coraz częściej zastępowany innymi. Ostatnim hitem są łazienki czarne lub takie, które posiadają czarne elementy z jednej strony są one eleganckie i klasyczne, z drugiej zaś intrygujące i tajemnicze. Podpowiadamy jak urządzić łazienkę z elementami czerni!

bateria umywalkowa

Czarne baterie i kabina prysznicowa

Łazienka nie zawsze musi być całkowicie czarna, by była urządzona z duchem czasu. Mogą pojawić się w niej tylko elementy, które sprawią, że całość będzie modernistyczna. Czarne płytki mogłyby mieć negatywny wpływ, szczególnie w małych łazienkach.

Mogłyby sprawić, że wnętrze będzie wyglądało na znaczne mniejsze, niż jest w rzeczywistości. Natomiast czarne baterie, jak i kabina prysznicowa będzie pasowała do każdego wnętrza, bez względu na jego rozmiar.

Tutaj kupisz: czarne baterie Kohlman www.lazienkiabc.pl/experience-black-kohlman-k5991.html

Już kilku producentów z branży łazienkowej posiada w swojej ofercie czarne baterie łazienkowe. Na pierwszy rzut oka mogą wyglądać podobnie, jednak wśród nich są i te lepsze i gorsze. Podczas wyboru powinniśmy zwrócić uwagę na to czy bateria została wykonana z mosiądzu – materiał ten cechuje wysoka jakość a także to, że nie koroduje.

Czarne baterie chociaż prezentują się wyjątkowo nie są tak bezproblemowe w użytkowaniu. Przede wszystkim nie powinno się ich czyścić ostrymi zmywakami, lub w celu tym stosować ścierających proszków. Zła pielęgnacja może doprowadzić na uszkodzenia czarnej warstwy zewnętrznej.

Czarne kabiny są prawdziwym hitem! W produktach tych znajdują się czarne profile, które wykonane są ze specjalnych materiałów, których się nie zetrze. Posiadając kabinę nie musimy więc uważać, że zła pielęgnacja doprowadzi do zniszczenia koloru. Takie kabiny mogą znaleźć się w łazienkach minimalistycznych, nowoczesnych a także takich w stylu loft.

Powiązane wpisy